MyWork.in.ua - работа в Киеве и Украине
Вход для работодателей
Поиск вакансий  
Поиск резюме  
 
Введите название должности или слово для поиска:
Зарплата от до  гривен Город
 
   

Работа в компании SoftServe

SoftServe — найбільша українська компанія з розробки програмного забезпечення, яка пропонує послуги з розробки, контролю якості та підтримки інформаційних систем і рішень. Від часу створення, нашими клієнтами стали понад сто компаній з усього світу, серед яких відомі бренди США, Канади, Західної Європи. Ми будуємо наші стосунки з клієнтами за принципом довгострокової взаємовигідної співпраці, основою для якої є високий професіоналізм, команда спеціалістів найвищого класу та значна технічна база - це гарантує якість при впровадженні навіть найскладніших проектів у різних галузях.

Від 1993 року компанія SoftServe успішно здійснила понад 2 000 проектів для більше ста провідних компаній з усього світу.

SoftServe — компанія, в якій працює понад 1500 професіоналів у різних сферах ІТ. Ми маємо розробницькі центри у Львові, Дніпропетровську, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях та Севастополі.

Однією з основних цінностей нашої компанії є наші працівники. Це відзначили міжнародні асоціації трудових ресурсів:

• В 2007 SoftServe зайняв 7 місце у світовому рейтингу 'Десять лідерів у сфері розвитку людських ресурсів у Східній Європі' від Global Services 100.

• SoftServe 'Найкращий Роботодавець України - 2010 та 2011' серед великих ІТ компаній за версією Hewitt Associates і HR Center.

Більше деталей про компанію на сайті www.softserve.ua

SoftServe
Город: Львов
Кол-во сотрудников: от 1000 до 5000
Телефон: 0322409090
Веб-сайт: www.softserve.ua

Вакансии в компании SoftServe

Вакансия Зарплата Компания Город Дата публ.
Regional .Net Competence Manager
по договоренности SoftServe Севастополь 16.11.2011